Lessenrooster 2022-2023

Alle lessen gaan door in de Sporthal te Pollare (Schuitstraat 12, 9401 Pollare)

Maandag

Uren
Groep
Lesgever

18u00 - 19u00

Eline - elineleroy@vandaky.be
19u00 - 20u00
Britt - britt@vandaky.be
Iluna - iluna@vandaky.be
Seppe - seppe@vandaky.be
20u00 - 21u00
Yono - 0471/93.05.06
Gertie - 0499/37.36.16 / gertie.vanderhaegen@gmail.com

21u00 - 22u00

Yono - 0471/93.05.06
Karen - karen0hugo@gmail.com
Gertie - 0499/37.36.16 / gertie.vanderhaegen@gmail.com

Woensdag

Uren
Groep
Lesgever
18u30 - 19u30
Eveline - 0471/91.20.05 / evelinew@msn.com
19u30 - 20u30
Eveline - 0471/91.20.05 / evelinew@msn.com
20u30 - 21u30
Eveline - 0471/91.20.05 / evelinew@msn.com

Zaterdag

Uren
Groep
Lesgever
09u00 - 10u00
Sanne - 0472/48.72.50
10u00 - 11u00
Sanne - 0472/48.72.50
11u00 - 12u00
Eline - elineleroy@vandaky.be
12u00 - 13u00
Laura - laura@vandaky.be
Eline - elineleroy@vandaky.be
13u00 - 14u00
Ine - ine@vandaky.be
14u00 - 15u00
Ine - ine@vandaky.be

Zondag

Uren
Groep
Lesgever
11u00 - 12u00
Sophie - sophie@vandaky.be
Linde - linde@vandaky.be

 

Evenementen

Informatie over de generale repetities en shows 2023

01/06/2023

Alle info over de generale repetities en de shows van 2023 vind je hier!

Bekijk evenement

Nieuwsbrief

Dansschool Vandaky zoekt: Lesgever Be Strong (1 dans)

18/07/2024

Onze dansschool is op zoek naar een derde lesgever voor onze groep Be Strong (leeftijd 18 jaar) voor één dans. 

Bekijk blogpost